Wczytuję dane...
Koszty wysyłki

Drukarnia Uni-Druk zamówiony towar dostarcza za pośrednictwem firmy kurierskiej, poczty, lub InPost. Kupujący jest obciążany następującymi kosztami dostawy:

Opłata za przesyłkę zamówienia (niezależna od ilości produktów znajdujących się w zamówieniu).

Sposób dostawy

Koszt dostawy

Czas dostawy

Uwagi

Poczta Polska - list

od 12,50 zł

zazwyczaj 2-5 dni roboczych

Listem wysyłamy tylko przesyłki o masie 
do 300 gramów. System sam wylicza 
zbiorczą wagę zamówienia i dostosowuje dostępne opcje wysyłki.

Paczkomat InPost

 12,50 zł

zazwyczaj 2-5 dni roboczych

Podwyżka cen przez operatora od 1.03.2018

Przesyłka kurierska   

19,00 zł

następny dzień roboczy 
po wysyłce paczki z magazynu*

*Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.


Wszystkie ceny brutto

Przy zamówieniach powyżej 300 zł (przy płatności przelewem) oferujemy darmową wysyłkę. System sam wyłączy cenę za przesyłkę po przekroczeniu powyższych kwot zamówienia w koszyku.


UWAGA! 
Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

Drukarnia UNI-DRUK nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz numer telefonu do lokalnego przedstawiciela firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.