Wczytuję dane...
Dlaczego naklejki?

Od długiego czasu, w przedszkolach i klasach wczesnoszkolnych nie ocenia się wyników osiąganych przez dzieci za pomocą klasycznych stopni, tak dobrze znanych z lat szkolnych ich własnych rodziców. Do czasu aż dziecko pójdzie do czwartej klasy szkoły podstawowej - oceny są wyłącznie opisowe. Dlatego też nauczyciele potrzebują wsparcia w motywowaniu młodych umysłów do wytężonej pracy i nauki. Najlepiej robić to poprzez zabawę. Wesoła i elegancka naklejka, ze stosownym rysunkiem i napisem, wklejona do zeszytu, lub wręczona uczniowi przez zadowolonego z jego postępów nauczyciela to doskonały motywator. Dzieci uwielbiają zbierać co tylko się da, zatem naklejki szkolne pasują tu idealnie. Poza wklejaniem naklejek do zeszytów i ćwiczeniówek, możliwe jest również zbieranie kolekcji naklejek w specjalnych albumach. Chęć zgromadzenia całej kolekcji - motywuje do pożądanego zachowania i działania.

Naklejki

Nasze produkty są konsultowane z psychologami dziecięcymi, pedagogami i specjalistami od wychowania młodych pokoleń. Staramy się tworzyć produkty które oprócz motywacji, same w sobie będą również edukacyjne i po prostu ładne. Dzięki takiemu podejściu rozbudzamy w młodych ludziach odpowiednią wrażliwość na estetykę. Następnie do pracy zabiera się grafik, który projektuje poszczególne naklejki od podstaw, zgodnie z wytycznymi. Wszystkie są stworzone specjalnie dla nas i nie pochodzą z tzw. stocków. Dzięki takiemu rozwiązaniu - możemy się pochwalić bardzo dobrymi opiniami od nauczycieli i uczniów. Nasze produkty są po prostu lubiane!

Kiedy grafik zakończy proces projektowania, specjaliści oglądają to co zaproponował i wnoszą swoje uwagi. Gotowy projekt przechodzi do drukarni gdzie jest przenoszony na papier lub specjalną folię. Dzieje się to na kilka sposobów - małe nakłady i serie prototypowe wykonujemy w technologii cyfrowej, zaś produkcja seryjna odbywa się na maszynach offsetowych. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym i wyspecjalizowaną obsługą, dlatego możemy zaproponować nasze wyroby w doskonałej jakości i cenie.